HOME REPORTY FOTKY ŠKOLA
DISKUZE VIDEA PROFIL ODKAZY
openSUSE.org
Proč používat Linux
Download Opera
Běžky 29. 1. 2012
29. ledna 2012

V neděli 29. ledna se chystáme na jeden den na běžky, kam jinam než pro nás blízký Altenberg. V sobotu po tréninku na vodě zůstáváme na kanále a společně mažeme, což ušetří práci hlavně Pyškotovi a mě. Prozatím jsme čtyři: Andula, Patrik, Pyškot a já. Roman si ještě bude shánět běžky a ve vzduchu visí Brázdovi. Což by znamenalo dvě auta. Nakonec to dopadá, že Roman ne a z Brázdů jenom Venda, takže stačí jen jedno auto. Pyškot ještě vyzvedává Vendovi lyže, aby se zase netrápil jako minule. Nakonec dobře, že tak udělal, protože jak se ukázalo, někdo mu vtipně namazal stoupačák a Venda tak bruslil s brzdou.

Ráno vyrážíme kolem osmé, takže žádné brzké vstávání a přesto jsme na místě celkem rozumně. S trochou štěstí parkujeme na Cínovci. Převlíkačka u auta a vyrážíme směrem k hranici do Němec a dál na tratě. Dopoledne jsou na programu krátké úseky, tak trochu obdoba minutovek. Hledáme si tedy klidné místo a jdeme na to. První úsek jsme trochu neodhadli, takže časy přes minutu a půl, skoro až ke dvoum. Odjedeme jednu sérii po pěti kouskách a jedeme se projet na vyhlídku. Druhou sérii jedeme na úseku mírně do kopce a posunutím startu se dostáváme na časy pod minutu. Třetí sérii jedeme na původním úseku, ale formou štafety, tak nám to časově docela vychází. V průběhu si všímám, že jsem si vyklepal plastový nýt z kloubu na botě, ten který jsem ráno viděl válet se u auta, ale říkal jsem si, že nebudu přece sbírat nějaký bordel. Vyrážím tedy k autu zkusit štěstí, jestli ho ještě najdu. Ostatní si dají ještě sérii a sejdeme se na obědě. U auta je to rozježděné a rozhamtané, takže smůla. Se zbytkem se scházím u rozcestníku na hranici. V první hospodě se nechytáme, tak jedeme zase k autu na Cínovec.

Po obědě vyrážíme směrem na Vitišku. Cestou se rozdělujeme na dvě skupiny. Patrik s Vendou jedou tam a zpátky. My ostatní uhybáme a okruhem se vydáváme na Altenberg a známou cestou zpět k autu. S připozdívající hodinou se začíná ochlazovat, takže s Pyškotem zapínáme vestičky co to jde, jen podle Anduly je pořád teplo. Když dorazíme k autu, Venda s Patrikem už tam jsou. Sbalíme věci a valíme domů.

Fotky jsou v galerii Běžky 29. 1. 2012.


Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /mnt/data/html/so-cool.ehm.cz/www/reporty/bezky_2012_01_29.php on line 47