HOME REPORTY FOTKY ŠKOLA
DISKUZE VIDEA PROFIL ODKAZY
openSUSE.org
Proč používat Linux
Download Opera
Souboj titánů

No jo, od posledně se hodně změnilo papír se postupně zaplnil a už nezbývá moc místa kam táhnout. Bohužel i skóre se vyvinulo, pro mě ne zrovna příznivě. K47ička si mě dává skoro až neskutečně 11:4, stane se i v lepších rodinách. Jen tak pro zajímavost, to co je vytažený tim žlutym zvýrazňovačem je jedna jediná partie, která zabrala skoro dvě vyučovací hodiny.


bylo nebylo... takhle to vypadalo na začátku...

Den ve škole je dlouhý, minuty se vlečou a občas se stane, že má člověk kulový na práci. Tak jsme s Karlem začali hrát piškvorky na dálku. Nakreslit souřadnej systám od A do Ž a od 1 do 36 samo o sobě chvíli zabralo. Nakonec jsme stihli pět her s tahama jako "Šárka 15, Gagarin 20, Chuj 17, Ťulpas 14, Hyml hergot 19, ÍÁ 19" a další podobný kraviny. Akorát tahy na Ě byly trochu problém. Prozatimní stav série kaja47.wz.cz versus so-cool.ehm.cz je 3:2 pro k47 (to je ten s kolečkama). Jestli se někomu zdá, že jsem jednu sérii vyhrál jen se čtyřma křížkama, tak to Karel(47) v rámci úspory místa vzdal ve chvíli, kdy mu bylo jasný, že to nezachrání.


Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /mnt/data/html/so-cool.ehm.cz/www/reporty/piskvorky.php on line 57